Metilasyon Paneli

Metilasyon Paneli

Metilasyon döngüsü adı verilen sistem, vücuttaki birçok önemli biyolojik yolun kesişim noktası olarak, “metil” gruplarına ihtiyaç duyan yolaklardan oluşur. Metil grupları, vücuttaki çok sayıda reaksiyon için gereklidir. Bunlar sağlık açısından kritik öneme sahiptir.


Birbiriyle uyum içinde çalışan bu biyolojik yolakların işlevlerini yapabilmesi ve gereken metilasyon döngüsünün sağlıklı çalışması için genetik özelliklerin uygun olması gereklidir. Genetik yapımızda meydana gelen belli değişimler bu döngünün bozulmasına veya yavaş çalışmasına sebep olur.


Merkezimizde ”Metilasyon Paneli” adı verilen genetik test ile, bireyin genetik materyalinde varolan değişimleri belirleyerek metilasyon döngünün nasıl çalıştığını öğrenebilmekteyiz. Bu özellikler belirlendikten sonra, biyokimyasal süreçlerin işleyişini optimize etmek için uygun beslenme ve takviyeler kişiye özel yaklaşımlarla uygulanır.

BROŞÜRÜMÜZE GÖZ ATIN

RANDEVU ALIN

BROŞÜRÜMÜZE GÖZ ATIN

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.