İleri Yaş Paneli

İleri Yaş Paneli

Yaşlanma, organizmada, molekül, hücre, doku, organ ve sistemler düzeyinde zamanın ilerlemesi ile ortaya çıkan, geriye dönüşü olmayan, yapısal ve işlevsel değişikliklerin tümüdür. ”Biyolojik Yaşlanma” her kişide farklı hızlarda olmaktadır.


Yaşam süresini ve kalitesini belirleyen öncelikli faktör genetik yapımızdır. Doğduğumuzda sahip olduğumuz genetik yatkınlıklarımızın yanı sıra, yaşam tarzımız, yaşamımız boyunca yakalandığımız hastalıklar, geçirdiğimiz kazalar ile yaralanmalar hücreler ve genetik materyalimiz olan DNA üzerinde izler bırakır. İleri yaşlarımızda ortaya çıkacak hastalıkları da bu tür çevresel faktörler belirler.

Beyin, göz, cilt, kas, eklem, mide ve bağırsak gibi organlarda ortaya çıkabilecek olan hastalıklara yatkınlığımızı ”İleri Yaş Paneli” adını verdiğimiz ayrıntılı genetik test araştırmasıyla merkezimizde öğrenebilmekteyiz.
➔ Alzheimer Hastalığı
➔ Maküler Dejenerasyon (Glokom)
➔ Multipl Skleroz (MS)
➔ Osteoartrit (Kireçlenme)
➔ Romatoid Artrit (İltihaplı Romatizma)
➔ Sedef Hastalığı (Psoriasis)
➔ Sistemik Lupus Eritematozus (SLE)
➔ Crohn Hastalığı ve Ülseratif Kolit

BROŞÜRÜMÜZE GÖZ ATIN

RANDEVU ALIN

BROŞÜRÜMÜZE GÖZ ATIN

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.